Loft

Styl industrialny

System do drzwi przesuwnych Loft powstał z inspiracji estetyką wnętrz przemysłowych i country. Warto zauważyć wyeksponowane detale mechaniczne systemu, które wykonano z najwyższą starannością. Podobnie, dla podkreślenia charakteru pomalowano je na czarny, matowy kolor, co w efekcie niewątpliwie nadaje wnętrzu charakter industrialny.

Polacy pokochali styl industrialny – i wcale nas to nie dziwi! Chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwań wszystkich naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty system do drzwi przesuwnych Loft, który powstał z inspiracji estetyką wnętrz przemysłowych i country. Wyeksponowane detale mechaniczne systemu, wykonane z najwyższą starannością i pomalowane na czarny, matowy kolor, idealnie oddają ducha aranżacji, nadając wnętrzom oczekiwanego charakteru.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby system do drzwi przesuwnych w stylu industrialnym Loft odpowiadał najnowszym trendom w aranżacji wnętrz. Oferowane przez nas rozwiązanie nadaje każdej przestrzeni unikatowy, indywidualny charakter i przeznaczone jest głównie jako system do drzwi przejściowych między pomieszczeniami, w szczególności do jadalni, salonu czy gabinetu.

Co więcej, udźwig do 100 kg na skrzydło daje imponującą możliwość wyboru wypełnienia drzwiowego – od płyty i desek do naturalnych skrzydeł z drewna o grubości 16-45 mm. Dobrą informacją jest także fakt, że system do przesuwnych drzwi Loft jest bardzo prosty w montażu. Zapewnia także możliwość zamontowania samodomykacza i dopasowanego wzorem uchwytu. Ponadto, występuje w dwóch wersjach – bez regulacji i z regulacją. Warto pamiętać, że system regulacji 6 mm daje pewność odpowiedniego dopasowania systemu nawet przy nieidealnym montażu czy nierówności ścian i podłóg.

Grubość wypełnienia: 16-22 mm, 25-32 mm, 36-45 mm

Udźwig: 100 kg

Rodzaj wypełnienia: płyta

System do drzwi przesuwnych Loft – zalety:

  • kolory okuć wpisują się w najnowsze trendy architektury wnętrz,
  • elegancki design okuć podkreśla nowoczesny i industrialny charakter pomieszczeń,
  • funkcjonalny i prosty montaż do ściany za pomocą uchwytów,
  • bezpieczne użytkowanie systemu dzięki zabezpieczeniu przed wypadaniem drzwi,
  • układ odbojników gwarantuje harmonijną pracę bez przenoszenia drgań w czasie otwierania i zamykania drzwi,
  • dostępny w dwóch wariantach – nieregulowanym oraz regulowanym,
  • maksymalny udźwig systemu 100 kg.