Stanlux SLX
Stanlux to system do drzwi przejściowych wewnętrznych. Łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej. Szyna jezdna w systemie Stanlux SLX posiada nawiercone otwory montażowe, by ułatwić pracę; ma wzmocnione ścianki dla poprawy stabilności pracy i wyciszenia systemu; wykonana jest z wysokiej jakości aluminium anodowanego; posiada system „klik” umożliwiający szybki i łatwy montaż maskownicy oraz profilu naściennego bezpośrednio do szyny.
Zobacz więcej
Zwiń

Nowy system do drzwi przejściowych wewnętrznych – Stanlux SLX, łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej i wyjątkowym, opatentowanym okuciem SLX. Maksymalna grubość płyty drzwiowej, jaką można zamontować w tym systemie, wynosi 40 mm.

Grubość wypełnienia 40 mm

Udźwig 100 kg

Wypełnienie: płyta

W systemie dostępne są trzy warianty montażu:

  • WARIANT 1 – Z PROFILEM DYSTANSOWYM
    Podstawowy. Stosowany jest do skrzydła drzwiowego o grubości do 40 mm.
  • WARIANT 2 – Z PROFILEM MONTAŻOWYM
    Przystosowany do skrzydeł o grubości 18-24 mm. Główną różnicą jest zastosowanie profilu naściennego (montażowego), którego szerokość jest znacznie mniejsza w stosunku do profilu dystansowego. Pozwala to na przesunięcie skrzydła bliżej ściany i tym samym zmniejszenie szczeliny między skrzydłem a ścianą dla bardziej estetycznego wyglądu.
  • WARIANT 3 – Z PROFILEM NAŚCIENNYM
    Profil ten jest dedykowanym rozwiązaniem do skrzydła drzwiowego o grubości 40 mm z ościeżnicą 18 mm.
Zobacz więcej
Zwiń

Stanlux SLX Suspend

Nowy system do drzwi przejściowych wewnętrznych – Stanlux SLX Suspend, łączy ze sobą elegancki design i delikatne linie z mocną, usztywnioną konstrukcją szyny jezdnej i wyjątkowym, opatentowanym okuciem SLX. Za pomocą dedykowanych do tego systemu łączników można połączyć różne wypełnienia w jednym skrzydle drzwiowym.