Drzwi rozwierane
Najbardziej popularne rozwiązanie, które pasuje do każdego wystroju wnętrz.
Drzwi ukryte to nowoczesne rozwiązanie, wpisujące się w szeroko pojęty i modny minimalizm, który szturmem wdarł się do naszych wnętrz i zyskał ogromną popularność. Drzwi ukryte wyróżniają się tym, że ich ościeżnica jest kompletnie niewidoczna – zostaje zabudowana w ścianie. Dzięki temu nie mamy tradycyjnej „ramy” okalającej skrzydło, a całe drzwi są zlicowane ze ścianą. Co więcej, drzwi z ukrytą ościeżnicą mogą być wykończone na mnóstwo sposobów! Bez problemu można je pomalować w kolorze ściany, wytapetowa , wybetonować lub zdecydować się na szklane drzwi ukryte. To ostatnie rozwiązane jest szczególnie polecane do mniejszych pomieszczeń, bowiem umiejętnie zastosowane szkło czy lustra pozwalają na optyczne rozświetlenie, a tym samym powiększenie przestrzeni. Odpowiednio dobrane systemy do drzwi ukrytych i designerskie wypełnienie skrzydła sprawiają więc, że drzwi pozostają praktycznie niewidoczne – wyglądają jak przedłużenie ściany, nie zaburzając tym samym aranżacji wnętrza. Z kolei mnogość rozwiązań w tym temacie sprawia, że drzwi ukryte możemy zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu i w każdym stylu przewodnim – szklane drzwi ukryte idealnie sprawdzą się w salonie glamour, zaś drzwi ukryte wytapetowane różowymi piwoniami będą najpiękniejszym elementem prowansalskiej sypialni. Kiedy warto zdecydować się na drzwi ukryte? Przede wszystkim, gdy:
 • zależy nam na minimalistycznym, ale designerskim efekcie,
 • gdy chcemy „zamaskować” wejście do konkretnego pomieszczenia, np. do garderoby czy spiżarni,
 • gdy chcemy, by drzwi nie odróżniały się od ściany, np. gdy planujemy wykończyć całą ścianę i drzwi tapetą bądź pomalować oba elementy na ten sam kolor, zachowując spójność aranżacji.
Warto jednak pamiętać, że oczekiwany komfort, trwałość i bezpieczeństwo uzyskamy tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na systemy do drzwi ukrytych wysokiej jakości. Wybierając systemy do drzwi ukrytych Gustavson zyskujesz gwarancję solidności. Wszystkie nasze produkty powstają w fabryce w Polsce i są projektowane przez naszych inżynierów z działu badań i rozwoju. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:
 • ościeżnice do drzwi rozwieranych do wewnątrz i na zewnątrz,
 • ościeżnice do drzwi rozwieranych na zewnątrz,
 • ościeżnice do drzwi rozwieranych prawostronnych,
 • ościeżnice do drzwi rozwieranych lewostronnych.
Zapewniamy także możliwość wyboru profili ościeżnicowych z górną belką lub bez górnej belki (gdy drzwi montowane są do samego sufitu). Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w razie pytań czy wątpliwości, do kontaktu z naszymi specjalistami – z przyjemnością pomożemy dobrać idealne rozwiązanie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

System do drzwi ukrytych Visio pozwala na uzyskanie efektu idealnego zlicowania się drzwi ze ścianą. Pozwala na to zastosowanie specjalnych, ukrytych zawiasów. W przypadku pomalowania drzwi na kolor ściany uzyskamy efekt ciągłości ściany i drzwi w pomieszczeniu.
Oferujemy ościeżnicę do drzwi rozwieranych do wewnątrz i na zewnątrz, prawych oraz lewych.
System do drzwi piwotowych Visio opiera się na uniwersalnej, aluminiowej ramie wyposażonej w elementy ułatwiające precyzyjny montaż, malowanej proszkowo, pasującej do wszystkich dostępnych na rynku zawiasów wpuszczanych. Można zastosować profil ościeżnicowy z górną belką lub bez górnej belki (gdy drzwi montowane są do samego sufitu).

Minimalistyczny efekt niewidocznych drzwi

Maksymalna waga skrzydła: 100 kg

Wypełnienie: płyta 50 mm

Zalety systemu do drzwi ukrytych Visio 50:

 • wysoka stabilność i sztywność konstrukcji dzięki specjalnym profilom
 • wzmocnione narożniki kątowników wewnętrznych zabezpieczają konstrukcję na połączeniach kątowych
 • szeroki zakres zastosowania systemu aż do 3 m wysokości zabudowy i szerokości skrzydła 1,2 m przy obciążeniu do 100 kg
 • dzięki specjalnym profilom ościeżnicowym system współpracuje z większością dostępnych na rynku zawiasów
 • uniwersalna rama pozwala na zastosowanie systemu do płyt kartonowo-gipsowych oraz ścian murowanych
 • możliwość malowania ościeżnicy farbami ściennymi dzięki wstępnemu pokryciu białą farbą podkładową
 • wyjątkowa konstrukcja profili pozwala uniknąć efektu poduszki powietrznej
 • specjalnie zaprojektowana szczelina umożliwia maskowanie szkłem lub fornirem, co podnosi estetykę wykończenia
 • zaprojektowane wejście na siatki kątowe zapobiega pękaniu ścian na łączeniach z profilem
 • nie ma potrzeby stosowania dodatkowych podkładek dzięki specjalnym żeberkom umożliwiającym podparcie każdego zawiasu