Loft Art

Industrialny charakterSystem Loft Art powstał z inspiracji estetyką wnętrz przemysłowych i country. Po pierwsze mamy tu wyeksponowane detale mechaniczne systemu, które wykonano z najwyższą starannością. Nastepnie, dla podkreślenia charakteru pomalowano je na czarny matowy kolor, co nadaje wnętrzu nuty industrialu. Po trzecie, mocowanie odgórne mechanizmu nadaje lekkości i harmonii.

System do drzwi przesuwnych Loft Art powstał z inspiracji estetyką wnętrz industrialnych i country. System ma wspaniale wyeksponowane detale mechaniczne, które wykonano z najwyższą starannością. Co więcej, dla podkreślenia charakteru pomalowano je na czarny matowy kolor, co nadaje wnętrzu charakterystycznej nuty industrialu. Z kolei odgórne mocowanie mechanizmu sprawia, że wygląd całej konstrukcji jest lekki i harmonijny.

System do drzwi przesuwnych Loft Art odpowiada najnowszym, loftowym trendom w aranżacji wnętrz. W rezultacie nadaje przestrzeni unikatowy i indywidualny charakter. Idealnie sprawdzi się więc zarówno do niewielkich pomieszczeń, w których zależy nam na funkcjonalnych rozwiązaniach zapewniających oszczędność miejsca, jak i do przestronnych salonów czy jadalni, gdzie chcemy zachować otwarty, przemysłowy wygląd wnętrza.

System do drzwi przesuwnych Loft Art przeznaczony jest przede wszystkim jako system do drzwi przejściowych między pomieszczeniami, głównie do jadalni, salonu czy gabinetu. Odgórne mocowanie mechanizmu jezdnego nadaje lekkości wnętrzu, zaś udźwig do 100 kg na skrzydło zapewnia imponujące możliwości wyboru wypełnienia drzwiowego – od płyty i desek do naturalnych skrzydeł z drewna o grubości 25-45 mm. Dodatkowym atutem jest łatwość montażu oraz fakt, że system pozwala na zamontowanie samodomykacza i dopasowanych wzorem uchwytów. Dodatkowo, występuje w dwóch wersjach: bez regulacji i z regulacją, w związku z czym mamy możliwość dopasowania systemu nawet przy nierówności ścian lub podłóg.

Grubość wypełnienia: 25-45 mm

Udźwig: 100 kg

Rodzaj wypełnienia: płyta

Systemu do drzwi przesuwnych Loft Art – zalety:

  • optyczne powiększenie pomieszczeń,
  • kolory okuć wpisujące się w najnowsze trendy architektury wnętrz,
  • elegancki design okuć podkreśla nowoczesny i industrialny charakter pomieszczeń,
  • funkcjonalny i prosty montaż do ściany za pomocą dedykowanych uchwytów,
  • bezpieczne użytkowanie systemu dzięki zabezpieczeniu przed wypadaniem drzwi,
  • układ odbojników gwarantuje harmonijną pracę bez przenoszenia drgań w czasie otwierania i zamykania drzwi,
  • dostępny w dwóch wariantach – nieregulowanym oraz regulowanym 6mm,
  • maksymalny udźwig systemu 100 kg.