Porta Glass Lux SLX
System do drzwi przesuwnych w zabudowie przeznaczony dla szkła o grubości 8, 10, 12 mm i udźwigu do 75 kg na skrzydło drzwiowe. Idealne rozwiązanie w aranżacji wnętrz dzięki oszczędności miejsca i możliwości zapewnienia odpowiedniego doświetlenia przestrzeni. System umożliwia również zabudowę z rozszerzeniem o szklaną ścianę. System Porta Glass Lux SLX to połączenie nowoczesnej technologii z zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. W systemie zastosowano w systemie unikatowe, opatentowane okucie SLX, które wraz z samodomykaczem gwarantuje najwyższą kulturę pracy systemu.
Zobacz więcej
Zwiń

System do drzwi szklanych jest idealnym rozwiązaniem, zapewniającym doświetlenie przestrzeni. Dzięki zastosowaniu delikatnych detali technicznych doskonale wpasowuje się w przestrzeń każdego wnętrza – zarówno jako drzwi przejściowe jak i do wyodrębnienia zabudowy przestrzeni, np. garderoby.

Grubość: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Udźwig: 75 kg

Rodzaj wypełnienia: szkło

Specjalnie zaprojektowane łapy do szkła zapewniają stabilność i trwałość utrzymywania tafli w założonym miejscu.




Zobacz więcej
Zwiń

Porta Glass Lux ze szklaną ścianą*

System aranżacyjny do drzwi szklanych Porta Glass Lux SLX ze szklaną ścianą jest idealnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz, zapewniającym doświetlenie przestrzeni. Dzięki zastosowaniu delikatnych detali technicznych doskonale wpasowuje się w przestrzeń każdego wnętrza – zarówno jako drzwi przejściowe jak i do wyodrębnionej zabudowy przestrzeni oraz w łazienkach.

*System aranżacyjny.

Grubość wypełnienia: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Udźwig: 75 kg

Rodzaj wypełnienia: szkło

Specjalnie zaprojektowane łapy do szkła zapewniają stabilność i trwałość utrzymywania tafli szkła w założonym miejscu.