Porta Glass Lux SLX
System do drzwi przesuwnych w zabudowie przeznaczony dla szkła o grubości 8, 10, 12 mm i udźwigu do 75 kg na skrzydło drzwiowe. Idealne rozwiązanie w aranżacji wnętrz dzięki oszczędności miejsca i możliwości zapewnienia odpowiedniego doświetlenia przestrzeni. System umożliwia również zabudowę z rozszerzeniem o szklaną ścianę. System Porta Glass Lux SLX to połączenie nowoczesnej technologii z zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. W systemie zastosowano w systemie unikatowe, opatentowane okucie SLX, które wraz z samodomykaczem gwarantuje najwyższą kulturę pracy systemu.
Zobacz więcej
Zwiń
Porta Glass Lux SLX Aero Loft Stanlux SLX

System do drzwi szklanych jest idealnym rozwiązaniem, zapewniającym doświetlenie przestrzeni. Dzięki zastosowaniu delikatnych detali technicznych doskonale wpasowuje się w przestrzeń każdego wnętrza – zarówno jako drzwi przejściowe jak i do wyodrębnienia zabudowy przestrzeni, np. garderoby.

Grubość: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Udźwig: 75 kg

Rodzaj wypełnienia: szkło

Specjalnie zaprojektowane łapy do szkła zapewniają stabilność i trwałość utrzymywania tafli w założonym miejscu.

Zobacz więcej
Zwiń

Porta Glass Lux ze szklaną ścianą

System do drzwi szklanych Porta Glass Lux SLX ze szklaną ścianą jest idealnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz, zapewniającym doświetlenie przestrzeni. Dzięki zastosowaniu delikatnych detali technicznych doskonale wpasowuje się w przestrzeń każdego wnętrza – zarówno jako drzwi przejściowe jak i do wyodrębnionej zabudowy przestrzeni oraz w łazienkach.

Grubość wypełnienia: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Udźwig: 75 kg

Rodzaj wypełnienia: szkło

Specjalnie zaprojektowane łapy do szkła zapewniają stabilność i trwałość utrzymywania tafli szkła w założonym miejscu.