Porta Glass Lux SLX
System do drzwi przesuwnych w zabudowie przeznaczony dla szkła o grubości 8, 10, 12 mm i udźwigu do 75 kg na skrzydło drzwiowe. Idealne rozwiązanie w aranżacji wnętrz dzięki oszczędności miejsca i możliwości zapewnienia odpowiedniego doświetlenia przestrzeni. System umożliwia również zabudowę z rozszerzeniem o szklaną ścianę. System Porta Glass Lux SLX to połączenie nowoczesnej technologii z zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. W systemie zastosowano w systemie unikatowe, opatentowane okucie SLX, które wraz z samodomykaczem gwarantuje najwyższą kulturę pracy systemu.

Szklane drzwi przesuwne to wyjątkowo ciekawe i eleganckie rozwiązanie. Zapewniają wspaniałe doświetlenie przestrzeni, jednocześnie pozwalając na oszczędność miejsca. Co więcej, dzięki zastosowaniu delikatnych detali technicznych system do drzwi szklanych Porta Glass Lux SLX doskonale wpasowuje się w przestrzeń każdego wnętrza – zarówno jako drzwi przejściowe, jak i do wyodrębnienia zabudowy przestrzeni, np. garderoby. Oferowany przez nas system do drzwi przesuwnych w zabudowie przeznaczony jest do szkła o grubości 8, 10, 12 mm i zapewnia maksymalny udźwig do 75 kg na skrzydło drzwiowe.

Porta Glass Lux SLX

System do szklanych drzwi przesuwnych Porta Glass Lux SLX umożliwia zabudowę z rozszerzeniem o szklaną ścianę. Porta Glass Lux SLX to połączenie nowoczesnej technologii z zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, dlatego gwarantuje wysoką trwałość i pełnię bezpieczeństwa. W systemie zastosowano unikatowe, opatentowane okucie SLX, które wraz z samodomykaczem zapewnia najwyższą kulturę pracy systemu. Warto wspomnieć również o tym, że specjalnie zaprojektowane łapy do szkła gwarantują stabilność i trwałość utrzymywania tafli w założonym miejscu. System zapewnia także możliwość regulacji 7 mm.

Grubość: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Udźwig: 75 kg

Rodzaj wypełnienia: szkło

Specjalnie zaprojektowane łapy do szkła zapewniają stabilność i trwałość utrzymywania tafli w założonym miejscu.
Porta Glass Lux ze szklaną ścianą*

System aranżacyjny do drzwi szklanych Porta Glass Lux SLX ze szklaną ścianą jest idealnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz, zapewniającym doskonałe doświetlenie przestrzeni. A subtelne detale techniczne sprawiają, że może być zastosowany do pomieszczeń urządzonych w różnym stylu. Co więcej, system aranżacyjny może być wykorzystany zarówno jako drzwi przejściowe, jak i do wyodrębnionej zabudowy przestrzeni oraz w łazienkach.

Porta Glass Lux SLX – zalety:

  • elegancki wygląd i subtelne detale,
  • odpowiedni zarówno do drzwi przejściowych, jak i do wyodrębniania poszczególnych przestrzeni (np. łazienki, garderoby),
  • specjalnie zaprojektowane łapy do szkła gwarantujące stabilność i trwałość utrzymywania wypełnienia,
  • możliwość regulacji 7 mm,
  • system występuje w trzech kolorach: natura, biały i czarny,
  • opatentowane okucie SLX, które wraz z samodomykaczem zapewnia płynny i cichy przesuw,
  • możliwość wykonania zabudowy z rozszerzeniem o szklaną ścianę,
  • odpowiedni do szkła o grubości 8, 10 oraz 12 mm,
  • maksymalny udźwig systemu 75 kg.

Grubość wypełnienia: 8 mm, 10 mm, 12 mm

Udźwig: 75 kg

Rodzaj wypełnienia: szkło

Specjalnie zaprojektowane łapy do szkła zapewniają stabilność i trwałość utrzymywania tafli szkła w założonym miejscu.