Luxstar
Luxstar to system służący budowie drzwi przesuwnych z wyeksponowaną ościeżnicą, chowanych w kasecie ukrytej w ścianie. Komplet zawiera rączki, profile łączące, szprosy, klamkę oraz prowadnik. Te wszystkie elementy pozwalają stworzyć ciekawy i oryginalny projekt skrzydła - ostateczny wygląd zależy od nas. Tworząc drzwi możemy połączyć ze sobą różne wypełnienia – płytę oraz szkło. Profile pionowe Twin – tzw. „rączki”, stanowiące uchwyty, pomalowane zostały strukturalną farbą w kolorze czarnym lub białym (do wyboru), co nadaje aranżacji loftowego charakteru. Podobnie jak ozdobne szprosy, które możemy ułożyć w dowolny, wymyślony przez siebie wzór.

Nasze kasety do drzwi chowanych w ścianę zostały przebadane przez Zespół Laboratoriów Badawczych Instytutu Techniki Budowlanej pod względem właściwości powłok, sztywności, odporności na uderzenia, zgodności kształtu, wymiarów, jakości wykonania i uzyskały aprobatę techniczną potwierdzającą zgodność systemów z obowiązującymi normami.
Zobacz więcej
Zwiń

Kaseta Luxstar to wyjątkowo trwały system do drzwi przesuwnych chowanych w kasetę ścienną, z wyeksponowaną ościeżnicą. Elementy systemu można dowolnie konfigurować tworząc oryginalny produkt, dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. System wyposażono w okucia jezdne najnowszej generacji – okucia SLX, posiadające łącznik elastomerowy oraz kółka jezdne o skośnym profilu z łożyskami ślizgowymi o wysokiej jakości.

Konstrukcja stalowa ze stali ocynkowanej wielokrotnie giętej zwiększa sztywność kasety.

Możliwość zamontowania drzwi bezprzylgowych o szerokości od 60 do 100 cm.

Szkło: 4 mm, 6 mm Płyta: 10 mm

 Zalety kasety do drzwi przesuwnych Luxstar: 

  • Stylizowane dodatki pomalowane strukturalną farbą (czerń lub biel) – styl loftowy.
  • Maksymalne wykorzystanie przestrzeni (światła przejścia).
  • Wyeksponowana ościeżnica.
  • Możliwość wykonania kasety do drzwi do 3 m wysokości.
  • Pełna dowolność wyboru wypełnień drzwiowych.
  • Możliwość demontażu szyny bez konieczności ingerencji w konstrukcję ściany.
  • Możliwość zamontowania cichego samodomykacza do drzwi przesuwnych.
  • Możliwość regulacji głębokości skrzydła w kasecie dzięki stoperowi regulowanemu po zamontowaniu drzwi.