Loft Idea

FuzjaSystem do drzwi przesuwnych Loft Idea powstał mając na uwadze połączenie najlepszych cech systemów Loft i Aero. Dzięki połączeniu nowoczesności i lekkości z funkcjonalnym i prostym montażem, uzyskaliśmy system IDEA’lny. Ta fuzja sprawia, że Twoje wnętrze zyska nietuzinkowy charakter w wydaniu „soft loft”.

System do drzwi przesuwnych Loft Idea powstał dzięki połączeniu najlepszych cech systemów Loft i Aero. Zestawienie nowoczesności i lekkości z funkcjonalnym i prostym montażem, pozwoliło na uzyskanie systemu IDEA’lnego. Ta fuzja sprawia, że Twoje wnętrze zyska nietuzinkowy charakter w wydaniu „soft loft”. Dzięki czemu ten system do drzwi przesuwnych sprawdzi się w pomieszczeniach zaaranżowanych w różnych stylach – od nowoczesnego, przez skandynawski, na industrialnym kończąc.

Kiedy warto postawić na drzwi przesuwne wewnętrzne? To idealne rozwiązanie zarówno do niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeń. W pierwszym przypadku niezwykle istotna jest oszczędność miejsca, którą zapewniają drzwi przesuwne. Zaś w drugim – możliwość wspaniałego wyeksponowania przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu spójności aranżacji. Jeśli cenisz więc ciekawy i efektowny design, a dodatkowo zależy Ci na funkcjonalności, to nasz system do drzwi przesuwnych Loft Idea będzie dla Ciebie idealny. Szyna górna została wykonana w industrialnym stylu, dzięki temu nadaje drzwiom surowego charakteru. Niewidoczne okucia zapewniają zaś wrażenie poruszania się drzwi w powietrzu.

Loft Idea jest przeznaczony do budowy drzwi przejściowych między pomieszczeniami. Dodatkowo, system regulacji daje pewność odpowiedniego dopasowania, nawet przy nieidealnym montażu czy nierówności ścian i podłóg.

Grubość wypełnienia: 18 - 50 mm

Udźwig: 100 kg

Regulacja 12 mm

System do drzwi przesuwnych Loft Idea – zalety:

  • brak konieczności frezowania drzwi pod okucia,
  • dwa warianty: regulowany (12 mm) lub nieregulowany,
  • odbojniki i samodomykacze zapewniające bezpieczeństwo użytkowania oraz cichą pracę systemu,
  • montaż skrzydła na torze górnym i niewidoczny system okuć – wrażenie zawieszenia drzwi w powietrzu,
  • wykończenie w stylu soft-loft,
  • niewielki dystans między drzwiami a ścianą (23 mm),
  • maksymalny udźwig systemu 100 kg.