Drzwi przesuwne
Systemy do drzwi przesuwnych są dyskretnym i eleganckim uzupełnieniem wnętrz całego domu, mieszkania, apartamentu lub biura, czy też innej przestrzeni publicznej. Uzupełnione o taflę ozdobnego szkła będą świetnie wyglądać jako systemy do drzwi przesuwnych w przypadku konieczności oddzielenia poszczególnych pokoi zabiegowych w spa, salonach kosmetycznych czy innych obiektach usługowych. Nadają, nawet niewielkim powierzchniom użytkowym lub komercyjnym, poczucie przestrzeni i swoistego braku przeładowania, zwłaszcza w wąskim ciągu komunikacyjnym.
Drzwi przesuwne cieszą się ogromnym zainteresowaniem i ciężko się temu dziwić - to bardzo efektowny, a zarazem funkcjonalny element wyposażenia wnętrz. Zarówno drzwi, jak i systemy do drzwi przesuwnych mogą być wykonane z różnych materiałów, tym samym wyróżniając się inną stylistyką. Jako wypełnienie można zastosować płytę, lite drewno bądź szkło hartowane, dzięki czemu cała konstrukcja może być minimalistyczna lub wręcz przeciwnie – wyjątkowo ozdobna i rzucająca się w oczy. Jesteśmy więc w stanie dopasować drzwi przesuwne do wielu wnętrz, wykonanych praktycznie w każdym wiodącym w architekturze trendzie. Na popularność takich rozwiązań wpływa jednak nie tylko estetyka, ale również fakt, że drzwi przesuwne mają wiele zalet. Wśród tych najważniejszych nie sposób pominąć oszczędności miejsca. Brak tradycyjnego skrzydła drzwiowego umożliwia montaż drzwi przesuwnych nawet wtedy, gdy w ich bezpośrednim sąsiedztwie nie ma zbyt wiele przestrzeni. Dlatego to idealne rozwiązanie do mniejszych czy wąskich pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych. Oczywiście w przestronnych pomieszczeniach drzwi przesuwne również wyglądają imponująco - pozwalają na swobodną aranżację, nie zaburzając jednocześnie otwartego planu. Dodatkowo, systemy do drzwi przesuwnych wykonane w konkretnej stylistyce pozwalają na nadanie wnętrzom oczekiwanego charakteru. Jak już wspominaliśmy, możliwość zastosowania różnych wypełnień drzwi także jest ogromną zaletą – systemy do przesuwnych drzwi szklanych idealnie sprawdzą się we wnętrzach glamour, z kolei systemy do drzwi przesuwnych drewnianych w surowych, industrialnych pomieszczeniach. Mnogość rozwiązań sprawia więc, że systemy do drzwi przesuwnych Gustavson można dopasować do każdej przestrzeni – nie tylko mieszkalnej, ale również komercyjnej. Drzwi przesuwne mogą być zastosowane jako eleganckie oddzielenie poszczególnych pomieszczeń w biurach czy pokoi zabiegowych w salonach urody. Warto jednak pamiętać, że na wygodę i komfort użytkowania wpływają przede wszystkim systemy do drzwi przesuwnych. Aby zapewnić trwałość oraz płynny i cichy przesuw, warto zdecydować się na komponenty wysokiej jakości. Dlatego wszystkie produkty marki Gustavson powstają w fabryce w Polsce, co pozwala nam na kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, a także na zapewnienie klientom elastycznego czasu dostawy. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!

Systemy do drzwi przesuwnych Aero są bardzo często wybierane przez naszych klientów. To idealne rozwiązanie zarówno do przestrzeni mieszkalnych, jak i użytkowych. Drzwi przesuwne z systemem Aero nadają wnętrzom poczucia przestrzeni i braku przeładowania, co jest szczególnie istotne przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach czy w wąskich ciągach komunikacyjnych. Drzwi przesuwne zapewniają bowiem bardzo dużą oszczędność miejsca, dlatego są niezastąpione we wnętrzach, w których każdy centymetr jest na wagę złota.

System do drzwi przesuwnych Aero nadaje wnętrzu lekkiego i nowoczesnego charakteru. Dzięki zamocowaniu drzwi wyłącznie do jednej listwy nad wnęką, daje wrażenie zawieszenia w przestrzeni drzwi przesuwnych. Dodatkowo nawierzchniowy system aluminiowy pasuje do wnętrz zaaranżowanych w różnych stylach, zwłaszcza, że listwa może występować w dwóch kolorach – naturalnym i czarnym. Co więcej, system Aero wyróżnia się udźwigiem do 60 kg, tym samym zapewniając możliwość zastosowania różnych wypełnień (o grubości od 25 do 60 mm). Dlatego drzwi przesuwne z systemem Aero bez problemu dopasujesz do wnętrz zaaranżowanych w stylu klasycznym, prowansalskim, rustykalnym, nowoczesnym, a nawet retro. Dodamy jeszcze, że sposób montażu szyny na profilu naściennym typu „klin w klin” jest niesamowicie prosty i wygodny, a możliwość regulacji 6 mm bywa nieoceniona.

Systemu do drzwi przesuwnych Aero – zalety:

  • system przeznaczony dla jedno lub dwuskrzydłowych drzwi,
  • ukryte elementy jezdne wpisujące się w minimalistyczny design,
  • cichy i komfortowy przesuw,
  • system dopasowany do różnych wymagań klientów w kwestii rodzaju i wymiarów wypełnienia,
  • bezkolizyjne zamontowanie listew przypodłogowych dzięki odpowiedniemu odsunięciu drzwi od ściany,
  • możliwość regulacji 6 mm,
  • maksymalny udźwig systemu 60 kg.

Sprawdź kartę katalogową i przekonaj się, że aluminiowy system nawierzchniowy do drzwi przesuwnych Aero jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Grubość wypełnienia: 25-60 mm

Udźwig: 60 kg

Zakres regulacji: +/- 3mm