Kasety do drzwi chowanych w ścianę

Kasety do drzwi chowanych w […]

Kasety do drzwi chowanych w ścianę

W ostatnim czasie architekci wskazują nam nową drogę w aranżacji wnętrz – jest to ścieżka multifunkcjonalności i prostoty. Dlatego też marka Gustavosn wychodzi naprzeciw tym założeniom. Proponuje kasety do drzwi chowanych w ścianę. Dlaczego warto?

Kaseta Estima i Stark
Marka Gustavson w swojej ofercie ma dwa rodzaje kaset do drzwi chowanych w ścianę. Jest to linia Stark czyli kasety z widoczną ościeżnicą oraz Estima – bezościeżnicowe. Systemy te mogą być stosowane zarówno w naszych domach i mieszkaniach, jak i w biurach domowych czy firmowych. Dlaczego kasety są tak popularne? Ponieważ dają użytkownikom oszczędność miejsca i łatwość zmiany aranżacji pomieszczenia. Rozwiązanie jest eleganckie, a zarazem łatwe w eksploatacji.

Stabilna i trwała stalowa konstrukcja, możliwość demontażu szyny bez konieczności ingerencji w ścianę oraz najcichszy przesuw dzięki opatentowanemu okuciu SLX, to gwarancja zadowolenia z wyboru kaset marki Gustavson. Szeroka gama wymiarów konstrukcji dopasowana do drzwi jedno- lub dwuskrzydłowych oraz przemyślane akcesoria takie jak „chowająca się” klamka Push czy też system synchronicznego otwierania dwóch skrzydeł drzwi to tylko niektóre z możliwych wariantów tego rozwiązania.

Estima – kaseta bez ościeżnicy do drzwi chowanych w ścianę, dająca efekt gładkich ścian to zawsze dobry wybór tam, gdzie zależy nam na łatwej zmianie charakteru pomieszczenia bez starty przestrzeni użytkowej. Wystarczy schować drzwi w ścianie, maksymalnie powiększając światło przejścia, zyskując tym samym całkiem nowe wnętrze. Bezościeżnicowe rozwiązanie nie narzuca nam swojego charakteru.

Jeśli zaś zależy nam właśnie na wyeksponowaniu ościeżnicy warto wybrać kasetę Stark. Wnętrze zyska ciekawy architektonicznie wydźwięk z mocnym elementem dekoracyjnym wokół światła przejścia. Drzwi będą stanowić neutralną bazę dla ozdobnej ościeżnicy, którą chcemy wyeksponować.
Kasety Estima oraz Stark do drzwi chowanych w ścianę występują w wariantach na szkło i płytę.

Nieograniczone możliwości
Rozwiązania marki Gustavson upraszczają wybory – nie musimy dopasowywać drzwi do podłogi ani okien, nie trzeba wybierać między kolorem jasnym, a ciemnym, nie trzeba już iść na kompromisy i dopasowywać się pod dostępne wzory i wymiary producentów drzwi. Rozwiązania do drzwi bez ościeżnicy to bez wątpienia nowy trend w nowoczesnej aranżacji wnętrz. To wybór, który do niczego nie zmusza, to wybór, który pozwala na dostosowania. Wybierając te rozwiązania otrzymujesz nieprzemijający design wpasowujący się do każdego stylu.

Przeczytaj jeszcze

Minimalizm w Systemach Drzwi Naściennych marki Gustavson: Elegancja w Prostej Formie
Minimalizm to filozofia, która stawia […]
07 listopada 2023
Targi branży meblarskiej 2023
W 2023 roku, dzięki dofinansowaniu […]
02 listopada 2023