Archimania.pl – Gustavson

Zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu, […]

Zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu, który przybliży Państwu naszą działalność.
Gustavson – multifunkcjonalne rozwiązania aranżacyjne

Gustavson, polska marka, mająca swoją siedzibę w Gdańsku, od wielu lat zyskuje na popularności zarówno na krajowym jak i na światowych rynkach. Umacnia swoją pozycję jako producent kaset i systemów do drzwi przesuwnych oraz ościeżnic do drzwi ukrytych. Stawia na jakości produktów, ich dostępności oraz przemyślane technicznie rozwiązania, które ułatwiają montaż i zapewniają doskonałe użytkowanie.

Skąd pomysł na markę? Gustavson powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów, z chęci wprowadzania do wnętrz multifunkcjonalnych rozwiązań aranżacyjnych oraz z chęci doskonalenia otoczenia. Powstał przede wszystkim, aby wprowadzić na rynek rozwiązania polskiej produkcji na miarę XXI wieku.

Świeżość i lekkość naszych systemów trafia w gust odbiorców, posiadaczy wnętrz w każdym stylu. Dopełni je i w subtelny sposób wprowadzi w nie elegancję, prostotę czy nowoczesność – zależnie od tego, co chce osiągnąć użytkownik wnętrza. Bogata oferta systemów Gustavson pozwala na swobodę aranżacyjną, na spektakularne przemiany. Każdy, kto wybierze się z nami w podróż zwaną „aranżacja wnętrz”, znajdzie coś dla siebie w naszej bogatej ofercie produktowej.

Posiadamy systemy do zacisznych i tajemniczych wnętrz, do przestrzeni, gdzie liczy się porządek czy pomieszczeń pełnych przemysłowego charakteru. Wiemy, że w naszych klientach drzemią nieograniczone pokłady kreatywności, dlatego wychodzimy im naprzeciw – staramy się dostosować produkt do ich pomysłów.

Systemy Gustavson odpowiadają na zmiany zachodzące na rynku projektowania wnętrz. Naszym flagowym produktem jest Visio – system do budowy drzwi z ukrytą ościeżnicą. Dzięki niemu możemy zlicować drzwi ze ścianą oraz pokryć je tym samym materiałem, przez co są praktycznie niewidoczne. Oferujemy także kasety do drzwi przesuwnych chowane w ścianę oraz liczne systemy do drzwi przesuwnych. Nasze rozwiązania dostępne są dla różnych wypełnień skrzydeł drzwiowych. Klient może mieć drzwi z płyty meblowej czy też wielu rodzajów szkła. Bardzo ważne są dla nas łatwe użytkowanie i bezpieczeństwo. Każdy może znaleźć coś dla siebie i dopasować drzwi do swojego wnętrza… lub odwrotnie. Jedną z niewątpliwie większych zalet naszej działalności jest terminowość dostaw produktów – posiadamy własny park maszynowy ulokowany na Pomorzu. Klienci nie muszą długo czekać na zamówione systemy, nie jesteśmy uzależnieni od innych dostawców. Ponad wszystko cenimy sobie jakość wykonania – każdy zaprojektowany przez nas detal jest starannie przemyślany i dopracowany. Klienci to doceniają, co sprawia, że nie są jednorazowymi nabywcami naszych produktów.

Siłą napędową naszej działalności jest satysfakcja, którą czerpiemy od naszych zadowolonych klientów. Staramy się podchodzić do nich w sposób indywidualny. Służymy swoim doświadczeniem – doradzamy, podpowiadamy, uczymy o naszych systemach. Chętnie współpracujemy z projektantami wnętrz czy architektami. Przygotowujemy dla nich specjalny program lojalnościowy, który sprawia, że obie strony czują się usatysfakcjonowane ze wzajemnej współpracy.

Staramy się być obecni na międzynarodowych imprezach, na których możemy zaprezentować swoje produkty. Można nas spotkać na targach Budma w Poznaniu, Interzum w Niemczech czy SICAM we Włoszech. Tego typu wydarzenia są dla nas niezwykle cenne – nawiązujemy na nich liczne kontakty handlowe, możemy zaprezentować nowości i odpowiedzieć na pytania klientów. Czerpiemy z nich także mnóstwo inspiracji, obserwując poczynania konkurencji oraz kierunki, w których zmierzają najwięksi gracze branży wyposażenia wnętrz – a plan długofalowy mamy taki, aby znaleźć się w ich gronie.

Przeczytaj jeszcze

Minimalizm w Systemach Drzwi Naściennych marki Gustavson: Elegancja w Prostej Formie
Minimalizm to filozofia, która stawia […]
07 listopada 2023
Targi branży meblarskiej 2023
W 2023 roku, dzięki dofinansowaniu […]
02 listopada 2023