Twin Wall Glass i Twin Art

Twin Wall Glass i Twin […]

Twin Wall Glass i Twin Art

Styl loftowy na dobre rozgościł się w naszych wnętrzach. Czerwona cegła, beton czy wszechobecność koloru czarnego – to niektóre cechy tego nurtu. Ma być surowo i industrialnie. I nie ma znaczenia czy nasze mieszkanie znajduje się w starym budynku przemysłowym z wysokimi sufitami i ogromnymi oknami. Loft możemy zaaranżować nawet w 40 metrowym mieszkaniu w bloku z wielkiej płyty. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Cała reszta jest dostępna. Internet kipi od inspiracji – każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlatego marka Gustavson wprowadziła na rynek, aranżacyjny system do drzwi przesuwnych: Twin Wall Glass oraz Twin Art. Oba systemy doskonale wpasowują się w styl industrialny, urozmaicając go. Jak? Dzięki zastosowaniu szkła. Wówczas styl loftowy staje się nieco bardziej „soft”.

Twin Art to system do drzwi szklanych przesuwnych. Przy tworzeniu Twin Wall Glass producent poszedł dalej. Stworzył system aranżacyjny pozwalający na budowę drzwi przesuwnych oraz ścianek stałych. Tutaj wypełnienie może stanowić zarówno szkło jak i płyta. Daje to użytkownikom ogromne możliwości budowania zindywidualizowanych rozwiązań, np.:
– drzwi mogą mieć wypełnienie ze szkła a ścianki z płyty,
– ścianki stałe mogą być elementem przeszklonym, a drzwi przesuwne wypełnione płytą,
– można zmieniać wypełnienia naprzemiennie.
Nasza wyobraźnia może błyszczeć kreatywnością.

Zastosowanie szkła w drzwiach przesuwnych i stałych ściankach pozwala na zamknięcie pomieszczeń bez ograniczenia dostępu światła dziennego. Dotrze do każdego zakątka naszego wnętrza przez przeszklenie, ożywiając je i ocieplając. Możemy wybierać spośród różnych wykończeń tafli szkła: transparentnego, mlecznego, barwionego czy też lustra. Elementy systemów pomalowano farbą o lekko chropowatej strukturze. Mamy do wyboru czerń lub biel. Możliwość dekoracji drzwi ozdobnymi szprosami zapewnia oryginalność i realizację pomysłów na zmianę aranżacji, w każdym momencie. Systemy przeznaczone są do drzwi przejściowych między pomieszczeniami, w szczególności do jadalni, salonu, sypialni czy garderoby, a także pomieszczeń biurowych.

Zamontowanie samodomykacza zapewni bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania. Regulacja wysokości pozwala na dopasowanie skrzydła drzwiowego do wszelkich nierówności ścian i podłóg już po zainstalowaniu systemu. Tor górny można ukryć za pomalowaną na kolor systemu maskownicą. Twin Wall Glass oferuje kilka wersji aranżacyjnych. Możemy wybrać ilość skrzydeł i to, które z nich będą przesuwne, a które stałe. Możliwości jest wiele. Maksymalny udźwig, jaki mogą unieść oba systemy to 40 kg.

Przeczytaj jeszcze

Minimalizm w Systemach Drzwi Naściennych marki Gustavson: Elegancja w Prostej Formie
Minimalizm to filozofia, która stawia […]
07 listopada 2023
Targi branży meblarskiej 2023
W 2023 roku, dzięki dofinansowaniu […]
02 listopada 2023