Poruszamy wnętrza!Kasety i systemy do drzwi przesuwnych oraz drzwi ukrytych
Poznaj nasze produkty
Drzwi przesuwne Drzwi rozwierane Kasety chowane w ścianę Akcesoria
Drzwi przesuwne
Systemy do drzwi przesuwnych są dyskretnym i eleganckim uzupełnieniem wnętrz całego domu, mieszkania, apartamentu lub biura, czy też innej przestrzeni publicznej.
Zobacz produkty
Drzwi rozwierane
Najbardziej popularne rozwiązanie, które pasuje do każdego wystroju wnętrz.
Zobacz produkty
Kasety chowane w ścianę
Systemy do drzwi przesuwnych chowanych w ścianę mogą służyć zarówno do budowy drzwi przejściowych, łączących dwa pomieszczenia, jak również do zamknięcia wydzielonej garderoby. Ich funkcjonalność pozostaje dokładnie taka sama jak drzwi otwieranych tradycyjnie, natomiast niebywałą zaletą jest oszczędność miejsca.
Zobacz produkty
Akcesoria
Dodatki pomagające w montażu naszych systemów do drzwi przesuwnych oraz dopełniające okucia do drzwi i kasety. Doskonałe zwłaszcza do drzwi do garderoby i łazienki.
Zobacz produkty
Gustavson – do zobaczenia w Twoim wnętrzu!
Marka Gustavson łączy wysoką jakość wykonania z matematyczną dokładnością technologii, dzięki czemu otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz.

Oferujemy najwyższej jakości produkty: kasety i systemy do drzwi przesuwnych, ościeżnice do drzwi ukrytych oraz akcesoria meblowe i wyposażenie garderób.

Nasza pasja do produkcji kaset i okuć oraz umiejętność wyznaczania nowych celów sprawiają, że marka Gustavson z entuzjazmem patrzy w przyszłość.
Gustavson to... nowoczesna marka z duszą!
Wszystkie produkty marki Gustavson powstają w naszej fabryce w Polsce, co zapewnia klientom elastyczny czas dostaw i najwyższą jakość wykonania.
Kasety i systemy do drzwi przesuwnych tworzą nasi inżynierowie z działu badań i rozwoju, co pozwala indywidualizować produkty na potrzeby naszych odbiorców.
Gustavson to... gwarancja jakości!
Nowoczesne linie technologiczne, zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne oraz dobór odpowiednich komponentów zapewniają wysoką jakość, co przekłada się na rosnącą popularność marki Gustavson na wielu rynkach.
Filmy montażowe
Obejrzyj filmy montażowe produktów marki Gustavson.